Nabízíme kvalitní elektroinstalační práce v Praze a středních Čechách

Společnost Elektro Hajný poskytuje komplexní elektrikářské služby za bezkonkurenční ceny.

Patříme k předním elektrikářským firmám v Praze. Nabízíme dlouholeté zkušenosti, odbornost a spolehlivost. Zajišťujeme kompletní služby zahrnující vše od vypracování počátečního návrhu až po realizace sjednané zakázky a předání zákazníkovi.  Dále poskytujeme záruční a pozáruční opravy a možnost pravidelné revize elektroinstalace. Zaměstnáváme pouze odborníky, kteří jsou pravidelně proškolování. Naše firma je pojištěna pro případ způsobení škody. Nabízíme prodlouženou záruku na provedené práce.

Hledáte spolehlivou elektrikářskou firmu? Potřebujete kompletně předělat elektroinstalaci? Navrhneme kvalitní a bezpečnou elektroinstalaci pro váš byt, dům, chatu nebo chalupu. Používáme špičkové materiály a moderní technologie. Poradíme vám nejnovější trendy. Elektroinstalace od nás vám vydrží déle a bude úspornější. S námi ušetříte peníze. Dodržujeme sjednané termíny. Jsme připraveni vám vždy odborně poradit. Na základě vaší nezávazné poptávky vám zdarma vypracujeme nabídku a předběžnou cenovou kalkulaci.

Naši elektrikáři provádí veškeré elektrikářské a elektroinstalační práce v Praze a okolí.

Na internetu nás můžete najít po zadání klíčových slov elektroinstalace v Praze, elektroinstalace střední Čechy nebo připojení spotřebičů Praha.

Vyberte si z široké nabídky našich služeb.

Elektro Hajný – bezpečná elektroinstalace pro váš domov!

elektrikar

Objednejte si naše služby ještě dnes.

Jsme připraveni odborně zodpovědět všechny vaše dotazy.