Objednejte si profesionální elektrikářské a elektroinstalační práce

Specializujeme se na elektroinstalace v Praze a středních Čechách. Staňte se jedním z našich mnoha spokojených zákazníků i vy. Garantujeme odbornost, bezpečnost, spolehlivé jednání a precizní provedení všech elektrikářských prácí. Díky týmu profesionálních elektrikářů úspěšně podnikáme na českém trhu mnoho let. Jejich odbornost a kvalifikaci zvyšujeme pravidelným proškolováním.

Nabízíme komplexní služby včetně počátečního návrhu, samotné realizace, předání kompletní zakázky klientovi, záručních a pozáruční oprav a pravidelné revize elektroinstalace.

Provádíme všechny elektrikářské práce jako např. opravy a výměny jističů, opravy spotřebičů i rekonstrukce elektrických rozvodů. Zkrátka vše od drobných elektrikářských oprav po rozsáhlé montáže či revize. Jsme firma s dlouholetou praxí v oboru. Nasloucháme našim zákazníkům a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům.

Stala se Vám havárie nebo nehoda většího rozsahu s nutností okamžitého zásahu? Není nic snazšího, než kontaktovat naši havarijní službu! Na místo nehody se dostavíme v nejkratším možném čase a problém rychle odstraníme. Uvidíte, že budete s naším zásahem spokojeni, a to jak s rychlostí provedení, tak s kvalitou odvedené práce.

Elektro Hajný specialista na elektroinstalační práce!

Naše služby

elektrikar

Objednejte si naše služby ještě dnes.

Jsme připraveni odborně zodpovědět všechny vaše dotazy.